Ford 7/24 Yol Yardım
  Aracınız ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda Ford 7/24 acil servisimizi arayıp teknik destek alabilir, gerektiğinde çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ford Euro Service, çok kapsamlı bir “acil yardım” hizmetidir. Ford sürücüsünün bir arıza durumunda gerek duyacağı her tür desteği sağlar. Yolda yapılması gereken onarımdan varmak istediğiniz yere ulaşmanıza kadar her tür hizmeti, üstelik Ford markasının güvencesiyle birlikte sunar. Bu hizmet aracınızın trafiğe çıkış tarihinden başlayarak garanti süresince ve garanti kapsamındaki arızalar için ücretsizdir. Ford Euro Service Yol Yardım hizmetinden faydalanmak için, 0 434 829 13 03 numaralıservis hattımızı aramanız yeterli.

  Ücretsiz Yol Yardım
Yol yardım hizmeti sayesinde herhangi bir kaza durumunda asla yolda kalmazsınız.
0 434 829 13 03 Servis Hattımızı arayın, garanti kapsamında olsun veya olmasın, Ford’unuzu anında çekelim. Çünkü yetkili servisimizde Ford’unuz emin ellerde, sevdiklerinizgüvende.

  Tatvan Aydınlar Otomotiv Oto Kurtarma - 
365 gün 24 saat siz değerli müşterilerine hizmet veren Tatvan Aydınlar Otomotiv Oto Kurtarma deneyimli kadrosu ile en zor işlerde ve şartlarda dahi hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.Paylaş
Aracınız ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda7/24 acil servisimizi arayıp teknik destek alabilir, gerektiğinde çekicihizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ford Euro Service, çok kapsamlı bir “acilyardım” hizmetidir. Ford sürücüsünün bir arıza durumunda gerek duyacağı her türdesteği sağlar. Yolda yapılması gereken onarımdan varmak istediğiniz yereulaşmanıza kadar her tür hizmeti, üstelik Ford markasının güvencesiyle birliktesunar. Bu hizmet aracınızın trafiğe çıkış tarihinden başlayarak garantisüresince ve garanti kapsamındaki arızalar için ücretsizdir. Ford EuroServiceYol Yardım hizmetinden faydalanmak için, 0 434 829 13 03 numaralıservis hattımızı aramanız yeterli. Aracınız ile ilgili bir sorunla karşılaştığınızda7/24 acil servisimizi arayıp teknik destek alabilir, gerektiğinde çekicihizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ford Euro Service, çok kapsamlı bir “acilyardım” hizmetidir. Ford sürücüsünün bir arıza durumunda gerek duyacağı her türdesteği sağlar. Yolda yapılması gereken onarımdan varmak istediğiniz yereulaşmanıza kadar her tür hizmeti, üstelik Ford markasının güvencesiyle birliktesunar. Bu hizmet aracınızın trafiğe çıkış tarihinden başlayarak garantisüresince ve garanti kapsamındaki arızalar için ücretsizdir. Ford EuroServiceYol Yardım hizmetinden faydalanmak için, 0 434 829 13 03 numaralıservis hattımızı aramanız yeterli.


Powered by Bilcom