Hakkımızda
Şirketimiz 2000 yılında TATVAN ÖZEL BİRLİK EĞİTİM İnş. Gıda Turz. Sağl. Nak. Maden. Hayv. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, Bitlis ilinin Tatvan ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır.     

Şirketin  Kurucuları Faruk Aydın ve Kaya Mumcuoğlu olup şirket 02.05/2016 tarihinde tüm hisse Faruk Aydın’ ın ve yeğeni Yunus Emre Aydın’ a devredilmiştir. Bu devirden sonra şirket ünvanı Tatvan Aydınlar Otomotiv Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak, Karşıyaka Mah. Bitlis Tatvan Yolu Cad. No :252 adresinde faaliyetlerine de otomotiv sektörünü ekleyerek şirketin revizesini gerçekleştirmiştir.  03/05/2016 tarih itibariyle Tatvan Aydınlar Otomotiv Ford Yetkili Servis olarak faaliyetini Bitlis’in Tatvan İlçesi’ nde sürdürmektedir. Bu tarihten sonra Tatvan Bitlis' te Ford marka araçlara servis hizmeti veren Tatvan Aydınlar Otomotiv 2016 yılında 2100 m2 kapalı alana sahip binasında tamamı uzman personeli ile Bitlis ve çevre illere Ford standartlarına uygun, en kaliteli yetkili servis hizmeti ve yedek parça hizmeti vermeye devam etmektedir.
Paylaş
Tatvan Aydınlar Otomotiv 2016 yılında 2100 m2 kapalı alana sahip binasında tamamı uzman personeli ile Bitlis ve çevre illere Ford standartlarına uygun, en kaliteli yetkili servis hizmeti ve yedek parça hizmeti vermeye devam etmektedir. Tatvan Aydınlar Otomotiv 2016 yılında 2100 m2 kapalı alana sahip binasında tamamı uzman personeli ile Bitlis ve çevre illere Ford standartlarına uygun, en kaliteli yetkili servis hizmeti ve yedek parça hizmeti vermeye devam etmektedir.


Powered by Bilcom